• Futboll1946
  • Hokej në Akull7
  • Tenis2338
  • Basketboll570
  • Hendboll77
  • Volejboll68
  • Lojë me Shigjeta117
  • Bejzboll236
  • Futboll Amerikan4
  • Regbi78
  • Bilardo5
  • Futboll në Sallë20
  • Vaterpol5
  • Boxing33
  • MMA25
  • Beach Volley70
  • Çiklizëm151
  • Pingpong1081
  • Futboll Australian17
  • Cricket95
  • Bowls13
  • Stock Car Racing12
  • Indy Racing5

Rezultati

Futboll - Kolumbi
Primera A, Clausura
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e martë, 16.07
03:15
Boiaka Çiko
Once Kaldas
0:1
0:0
-
2
2.80
Futboll - Argjentinë
Primera B, Klausura
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e martë, 16.07
02:10
Kolegiales
Urkuiza
1:0
0:0
-
1
1.60
Futboll - Brazil
Brasileiro A3, Women
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e martë, 16.07
02:00
Vitoria BA (F)
Paysandu SC PA (F)
3:3
1:0
-
-
-
Brazil Seria B
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e martë, 16.07
01:00
Santos SP
Ituano SP
2:0
2:0
-
1
1.19
Brasileri Seria C
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e martë, 16.07
01:00
ABC Futebol Clube
Tombense
1:0
1:0
-
1
2.30
01:00
Ferroviaria Araraquara SP
Remo
2:1
0:1
-
1
1.55
Basketboll - SHBA
NBA Summer League
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kuota
e martë, 16.07
04:30
Los Angeles Lekers
Boston Celtics
74:88
17:19
17:31
15:15
25:23
-
2
1.25
04:00
Sacramento Kings
Utah Jazz
82:70
23:9
25:16
17:24
17:21
-
1
2.20
02:30
Philadelphia 76ers
Portland Trail Blazers
95:97
25:24
23:27
29:26
18:20
-
2
2.90
02:00
Memphis Grizzlies
Dallas Mavericks
108:88
30:11
23:23
34:22
21:32
-
1
1.37
00:30
Houston Rockets
Detroit Pistons
73:87
16:13
20:24
28:26
9:24
-
2
3.75
Basketboll - Meksikë
LNBPF, Women, Playoffs
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kuota
e martë, 16.07
04:00
Adelitas de Chihuahua (F)
Cb Santos Del Potosi (F)
88:65
17:21
25:18
29:18
17:8
-
1
1.05
04:00
Fuerza Regia de Monterrey (F)
Halcones de Xalapa (F)
81:79
23:15
21:15
19:27
18:22
-
1
1.37
Basketboll - Kolumbi
LBP, Playoffs
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kuota
e martë, 16.07
03:30
Titanes de Barranquilla
Motilones Del Norte
84:69
24:11
26:23
22:19
12:16
-
1
1.45
01:30
Caribbean Storm Islands
Toros Del Valle
102:89
29:20
17:20
24:27
32:22
-
1
1.25
Basketboll - Nikaragua
LSB League
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kuota
e martë, 16.07
02:30
Jaguares UAM
Costa Caribe
75:71
17:25
21:16
17:10
20:20
-
-
-
02:30
UNAN Leon
Univ. Nacional de Ingeniería
106:67
24:12
32:28
29:12
21:15
-
-
-
Basketboll - Uruguaj
El Metro
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kuota
e martë, 16.07
02:00
Atletiko Olimpia
Larranaga
87:84
28:22
15:22
16:20
28:20
-
1
1.25
01:15
Verdirrojo BBC
Montevideo Bbc
81:75
21:23
15:16
24:17
21:19
-
1
2.75
01:15
Bohemios
Larre Borges
79:82
17:15
17:15
22:16
14:24
-
2
3.00
Basketboll - Porto Riko
Superior Nacional, Playoffs
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kuota
e martë, 16.07
02:00
Aguada Santeros
Criollos de Caguas
74:76
19:21
23:17
14:25
18:13
-
2
2.40
02:00
Quebradillas
Gigantes de Carolina
93:93
15:25
28:18
27:21
23:29
107:112
2
2.10
Basketboll - Paraguaj
Liga Kombëtare e Basketbollit
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kuota
e martë, 16.07
01:30
San Jose
Club Olimpia
67:45
19:10
15:14
19:10
14:11
-
-
-
Basketboll - Brazil
LDB U22
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kuota
e martë, 16.07
00:45
Brb/Brasilia U22
Paulistano U22
28:86
7:26
5:15
12:22
4:23
-
-
-
00:45
Adrm Maringa U22
Club de Reg. Vasco da Gama U22
41:80
6:25
17:21
11:14
7:20
-
-
-
Bejzboll - Meksikë
Liga Meksikane
FT
OT/AP
Tip
Kuota
e martë, 16.07
02:30
Tigres de Quintana Roo
Diablos Rojos Del Mexico
0:4
-
2
1.37
Tenis - Billie Jean King Cup
Billie Jean King Cup, Doubles
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e martë, 16.07
07:20
Batsukh U / Chogsomjav M
Choo D / Tan S Y
Te shtyra
06:35
Abdullah I S / Wan E
de Silva D / Razick S
Te shtyra
Billie Jean King Cup, Single Matches
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e martë, 16.07
05:05
Wong, Hong YI Cody
Qayum, Amna Ali
2:0
6:0
6:0
-
-
-
-
-
05:00
Chogsomjav, Maralgoo
Tan, Sue Yan
2:1
4:6
6:4
6:4
-
-
1
1.60
03:30
Olimjanova, Sabrina
Solomatina, Arina
2:1
5:7
6:3
6:1
-
-
-
-
03:30
Chogsomjav, Martaa
Choo, Deanne
2:0
6:2
6:1
-
-
-
-
-
03:20
Naklo, Thasaporn
Farzami, Mandegar
1:1
6:4
4:6
0:2
-
-
-
-
03:20
Saw, Jo-Leen
de Silva, Dinara
2:0
6:1
6:4
-
-
-
-
-
Tenis - ITF Femra
Nakhon Si Thammarat
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e martë, 16.07
06:00
Hosoki, Yuka
Podgorichani, Lidia
0:2
3:6
2:6
-
-
-
2
2.60
05:20
Thamchaiwat, Bunyawi
Nagata, Anri
2:0
6:3
6:4
-
-
-
1
2.30
03:55
Sato, Hikaru
Patil, Sonal
2:0
6:4
6:4
-
-
-
1
1.06
03:55
Khan, Laquisa
Ozeki, Ayaka
2:0
6:3
6:1
-
-
-
1
1.24
Nakhon Si Thammarat, Doubles
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e martë, 16.07
05:55
Bhandari P / Kalluri L
Nayar A / Ruamrak P
1:2
6:4
2:6
5:10
-
-
2
1.09
Evansville, IN, Qualifying
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e martë, 16.07
04:40
Zonova, Kseniya
Fodor, Csilla
0:2
0:6
0:6
-
-
-
2
1.10
03:40
Bohrer Martins, Carolina
Osabuohien, Adesuwa
2:1
6:3
4:6
6:3
-
-
1
1.62
03:20
Tatarnikova, Maria
Herrero Linana, Alicia
0:2
1:6
2:6
-
-
-
2
1.16
03:10
Dean, Jenna
Burgic Bucko, Ema
0:2
0:6
5:7
-
-
-
2
1.08
02:10
Hsu, Chieh-Yu
Miller, Karina
0:2
2:6
3:6
-
-
-
2
1.08
01:30
Nguyen, Alexis
Tirunelveli, Teja
2:0
6:3
6:4
-
-
-
1
1.09
01:10
Megan Heuser, Megan Heuser
Kendall-Woseley, Meisha
0:2
4:6
3:6
-
-
-
2
2.25
00:35
Najib, Fakih
Petruzelova, Lucie
2:0
6:3
6:3
-
-
-
1
1.25
Tenis - ITF Meshkuj
Nakhon Si Thammarat
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e martë, 16.07
04:00
Suksumrarn, Thantub
Kalyanpur, Adil
2:1
6:3
4:6
6:3
-
-
1
1.15
04:00
Court, Jayden
Becroft, Isaac
0:2
6:7
2:6
-
-
-
2
1.25
03:55
Sakellaridis, Stefanos
Phunsawat, Chanon
2:0
6:1
6:4
-
-
-
1
1.03
03:50
Navasirisomboon, Jirat
Ferguson, Chase
2:1
6:2
2:6
6:3
-
-
1
2.00
Tenis - Turne
Granby, Canada
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e martë, 16.07
01:30
Pospisil, Vasek
Boulais, Justin
0:2
4:6
4:6
-
-
-
2
3.35
Bilardo - Ndërkombëtare
Shanghai Masters 2024
FT
Tip
Kuota
e martë, 16.07
03:30
Xhons, Jak
Cao, Jin
2:6
2
9.25
Pingpong - Ndërkombëtare
Kupa TT
FT
Tip
Kuota
e martë, 16.07
07:00
Warpas, Blazej
Gdula, Adam
0:3
2
1.70
06:40
Zoladek, Dariusz
Caban, Jakub
2:3
2
1.47
05:30
Krawczyk, Cezary
Caban, Jakub
2:3
2
1.40
05:00
Wiekiera Arkadiusz
Misztal, Albert
2:3
2
2.15
04:30
Misztal, Albert
Krawczyk, Cezary
2:3
2
1.65
04:00
Wiekiera Arkadiusz
Zoladek, Dariusz
3:2
1
1.80
03:30
Zoladek, Dariusz
Caban, Jakub
3:0
1
2.80
03:00
Wiekiera Arkadiusz
Krawczyk, Cezary
3:1
1
1.80
02:30
Misztal, Albert
Zoladek, Dariusz
2:3
2
1.80
02:00
Wiekiera Arkadiusz
Caban, Jakub
1:3
2
1.52
01:35
Mahmudov, Bahrillo
Semen, Kotlyarevskiy
Te shtyra
01:30
Zoladek, Dariusz
Krawczyk, Cezary
3:1
1
2.25
01:05
Tretiakov, Andrei
Semen, Kotlyarevskiy
Te shtyra
01:00
Misztal, Albert
Caban, Jakub
0:3
2
1.37
00:40
Bochnak, David
Nemec, Filip
3:1
1
1.52
00:35
Mahmudov, Bahrillo
Tretiakov, Andrei
Te shtyra
00:30
Fraczek, Bartosz
Ucinski, Rafal
3:0
1
1.95
00:10
Cousin, Jean-Baptiste
Waldhauser, Vojtech
3:1
1
2.20
Volejboll - Korea e Jugut
College Cup
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e martë, 16.07
04:30
Woosuk University
Gumi
0:3
17:25
22:25
20:25
-
-
-
-
03:00
Honam University
Mokpo National University
0:3
22:25
22:25
20:25
-
-
-
-
Volejboll - Ndërkombëtare
U19 NORCECA Continental Championship, Women
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e martë, 16.07
04:00
Honduras U19 (F)
Dominican Republic U19 (F)
0:3
20:25
11:25
12:25
-
-
-
-
02:00
Canada U19 (F)
USA U19 (F)
0:3
19:25
13:25
15:25
-
-
-
-
NORCECA - VI Kupa Pan-Amerikane Meshkuj, Raundi Final
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kuota
e martë, 16.07
02:10
Peru
Guatemala
3:0
25:18
25:22
25:22
-
-
-
-
Futboll në Sallë - Brazil
Liga e Futbollit në Sallë
FT
HT
OT/AP
Tip
Kuota
e martë, 16.07
01:00
FOZ Cataratas Futsal
Acbf Carlos Barbosa RS
4:3
2:2
-
1
7.50
Ju lutem prisni...
Loading...